hCaptcha (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Theme
gl: Tema

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: About
gl: Información

en: Compact
gl: Compacto

en: Dark
gl: Escuro
