hCaptcha (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Size
he: גודל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: About
he: אודות

en: Compact
he: קומפקטי
