hCaptcha (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Theme
id: Tema

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: About
id: Tentang

en: Compact
id: Tersusun rapat
