hCaptcha (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Theme
lt: Tema

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Compact
lt: Glaustai

en: Dark
lt: Tamsiai
