hCaptcha (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Size
oc: Talha

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Theme
oc: Tèma

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus
