hCaptcha (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Theme
pt: Tema

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: About
pt: Sobre

en: Compact
pt: Compacto
