hCaptcha (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Theme
ar: حلة

en: About
ar: حول

en: Compact
ar: المدمج
