hCaptcha (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Theme
el: Θέμα

en: About
el: Περί

en: Compact
el: Συμπαγής
