hCaptcha (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Size
es: Tamaño

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Theme
es: Tema

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: About
es: Acerca de

en: Compact
es: Compacto

en: Dark
es: Oscuro
