hCaptcha (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Theme
eu: Tema

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: About
eu: (r)i buruz
