hCaptcha (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Dark
nl: Donker

en: Normal (default)
nl: Normaal (standaard)

en: Light (default)
nl: Licht (standaard)
