hCaptcha (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Theme
sl: Tema

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: About
sl: O modulu
