hCaptcha (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: About
ta: பற்றி

en: Compact
ta: அடக்கமான
