hCaptcha (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: About
ja: アバウト

en: Site key
ja: サイトキー

en: Maximum Score
ja: 最高得点

en: Maximum score
ja: 最大得点

en: Compact
ja: コンパクト

en: The size of CAPTCHA to serve.
ja: 提供するCAPTCHAのサイズです。
