hCaptcha (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Compact
uk: Компактний

en: Dark
uk: Темний
