hCaptcha (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Theme
jv: Tema

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: About
jv: Ngenani
