hCaptcha (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Theme
fa: پوسته

en: About
fa: درباره

en: Compact
fa: فشرده

en: Dark
fa: تاریک
