hCaptcha (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Compact
sv: Kompakt

en: Dark
sv: Mörkt
