Heading field (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: Fields
fr: Champs

en: Heading
fr: Entête

en: Heading 1
fr: Titre 1

en: Heading 2
fr: Titre 2

en: Heading 3
fr: Titre 3
