Heading field (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Fields
uk: Поля

en: Heading
uk: Заголовок

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Heading 4
uk: Заголовок 4
