Heading field (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Fields
gl: Campos

en: Heading
gl: Cabeceira
