Heading field (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Heading
ja: 見出し1
