Heading field (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Heading
lt: Antraštė
