Heading field (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Fields
hr: Polja

en: Heading
hr: Zaglavlje
