Heading field (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Fields
fi: Kentät

en: Heading
fi: Ylätunniste
