Heading field (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Size
hi: आकार

en: Label
hi: लेबल

en: Text
hi: लेख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Heading
hi: शीर्षक
