Heading field (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Fields
pl: Pola

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3
