Heading field (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Label
pt: Rótulo

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: Heading
pt: Cabeçalho
