Heading field (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
