Heading field (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: Fields
vi: Các trường

en: Heading
vi: Tiêu đề
