Heading field (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Heading
lv: Virsraksts
