Heading field (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: Fields
ru: Поля

en: Heading
ru: Заголовок

en: Heading 1
ru: Заголовок 1

en: Heading 2
ru: Заголовок 2

en: Heading 3
ru: Заголовок 3

en: Heading 4
ru: Заголовок 4

en: Heading 5
ru: Заголовок 5

en: Heading 6
ru: Заголовок 6
