Heading field (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད
