Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Custom text
es: Texto personalizado

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro
