Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
