Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Custom text
fr: Texte personnalisé

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre

en: Mid right
fr: Milieu droit

en: Mid left
fr: Milieu gauche
