Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado
