Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder
