Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Custom text
sk: Vlastný text
