Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
