Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
