Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
