Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
