Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts
