Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Mid right
sv: I mitten till höger

en: Mid left
sv: I mitten til vänster
