Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái
