Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
