Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Default
da: Standard

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt
