Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
