Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית
